Referencje, certyfikaty i akredytacje

Aga K. 
Praca z Edytą to prawdziwa podróż w głąb siebie.
Edyta jest w tej naszej podróży subtelnym towarzyszem, pomaga odnaleźć drogę, znaleźć pytania i właściwe odpowiedzi. Jestem bardzo zadowolona z pracy jaką wykonałam dzięki jej pomocy i wsparciu. Polecam każdemu kto stoi na rozdrożu, nie umie znaleźć odpowiedzi, szuka nowych dróg. Spokój, opanowanie a jednocześnie niesamowity optymizm  i radość jaka bije od Edyty, czyni z niej coach’a wyjątkowego. Dziękuje za wsparcie i pomoc, dzisiaj moje ścieżki są mniej kręte .

Uczestnicy o szkoleniach i warsztatach
"Oczekiwałam znowu jakichś technik facilitacji, więc zaskoczyła mnie naprawdę całość, ale w bardzo dobry sposób, że tak powiem NIEBANALNE"
"Narzędzia, warsztaty w grupach, konkretne propozycje do spotkań w postaci pytań ukierunkowujących - niesamowita różnorodność", "Otwartość prowadzącej"
"Słuchanie nas i analiza na bieżąco", "Charyzma prowadzącej", "Klasa światowa", "Dla mnie profesjonalista"

Ania S.

Edyta to osoba niezwykła: wnikliwa i błyskotliwa, a co najważniejsze skuteczna, a jednocześnie cierpliwa i pełna empatii. Edyta nie odpuszcza, szuka kolejnego celnego pytania, którym pod lupę bierze to, co dla klienta niewidzialne, by spojrzeć na problem z zupełnie innej perspektywy. Sesje z nią są interesujące, inspirujące i bardzo pomocne. Polecam pracę z Edytą z całego serca!

Paulina R.

Edyta pomogła mi skoncentrować się na wdrożeniu rozwiązań, które ułatwiły moje codzienne funkcjonowanie. Wszystko w przyjaznej i spokojniej atmosferze. Bardzo polecam :)

Aga D.

Bardzo polecam, pełen profesjonalizm i duże doświadczenie. Zachęcam każdego, warto coś zmienić

Aga P.

To nie tylko świetny coach, to też wspaniały człowiek. Po spotkaniach wie się dokąd zmierza, cele są jaśniejsze, a pytania i refleksje jeszcze na długo pozostają i znajdują odpowiedzi. Polecam bardzo wszystkim obawiającym się takiej pracy przed sobą. Pełen profesjonalizm i niesamowite podejście do człowieka.

Klaudia Z.

To co dzieje się na sesjach z Edytą to takie drobne cuda, których z początku można nie dostrzegać, jednak na tyle trafiają do naszej podświadomości, że w prosty sposob sprawiają, że zaczyna nam się życ po prostu lepiej. Sama na początku nie byłam przekonana co do formy coachingu samej w sobie, dopóki Edytka nie rozwiała wszelkich mitów krążących na ten temat w mojej głowie. Uważne oko, wytężony słuch i trafne uwagi, to coś czym raczy nas Edyta pozwalając dzieki rozmowie z nią lepiej "wejść w siebie". Czasami wystarczy tylko tyle (albo AŻ tyle), by lepiej zacząć żyć z samym sobą, poczuć wewnętrzny spokój i odrobinę bardziej pokochać siebie. Mnie się to dzięki Edycie udało :)

Sylwia C.

Myślałam że znam siebie, że przecież świetnie sobie radzę, sama szukam wielu dróg do rozwiązań problemów, aby osiągnąć cele które sobie wyznaczam. Dlaczego nie jestem szczęśliwa, dlaczego czuję zniechęcenie, wypalenie?

Sesje z Edytą to podróż, która pokazała mi że można inaczej, poznałam co mnie blokuje, nie pozwala pójść dalej. Każda sesja może wydawać się małym krokiem, a okazuje się że jest to kamień milowy, nagle wszystko zaczyna się układać w głowie. Znalazłam rozwiązania, określiłam zagrożenia, korzyści, zaczęłam wiedzieć czego nie chcę, co chcę i jak to osiągnę.

Edyta  dziękuję Tobie za to że umiesz słuchać, Twoje pytania są jak wytrychy, które otwierają drzwi do samoświadomości, wzmocnienia swojej wartości: jako kobiety, lidera, specjalisty… Twoja  osobowość, serdeczność, uśmiech połączone z profesjonalizmem dają mega kopa…